- ARMOR

Цена
€4 32 / 8 45 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА МАТРИЧЕН ПРИНТЕР BROTHER M 1409/2409/ PN9040 - OUTLET
Тежест: 0.100000 kg
Цветове: Черен
Ресурс: 20 m x 10 mm
Съвместим вид: Съвместим артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА МАТРИЧЕН ПРИНТЕР BROTHER M 1409/2409/ PN9040 - OUTLET
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 20 |
| Обем (ml) | 0 |
| Съвместима серия принтери | Brother M1409, M1709, M2409 |
| OEM код | PN 9040 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно (черно) |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Лента за матричен принтер Brother M1409/M1709/M2409 - Черна - OUTLET - 20 m x 10 mm
Осигурете ясен и надежден печат за вашия матричен принтер Brother с тази оригинална черна лента. Проектирана за моделите M1409, M1709 и M2409, тя осигурява постоянно качество на печат за многокомпонентни формуляри и етикети. Този OUTLET артикул предлага същото качество на Brother на намалена цена.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Brother — Гарантирана съвместимост и дълготрайна работа за вашия принтер Brother.
- Голям капацитет — 20 метра лента осигурява продължителна употреба преди смяна.
- Икономичен OUTLET — Спестете пари, получавайки оригинални консумативи Brother.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Дължина | 20 m |
| Ширина | 10 mm |
| Съвместима серия принтери | Brother M1409, M1709, M2409 |
| OEM код | PN 9040 |
Какво има в кутията
- 1 x Лента за принтер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




